Із квартир у Києві дістали два нерозірвані дрони

Під час вчорашнього обстрілу Києва у багатоповерхівки у двох районах міста впали "шахеди", які не здетонували.

Вибухотехніки поліції Києва вилучили два нерозірвані БпЛА з квартири та балкону, які влетіли у багатоквартирні будинки в Деснянському та Оболонському районах. Про це повідомила пресслужба столичної поліції в четвер, 23 жовтня.

Зазначається, що під час вчорашнього вечірнього російського обстрілу Києва у багатоповерхівки в двох районах міста впали "шахеди", які не здетонували. 

Правоохоронці забрали вибухові частини безпілотників, перевели їх у безпечний стан, після чого погрузили у спеціальні вибухозахисні пересувні контейнери та вивезли для подальшого знищення в умовах полігону.

kv2

kv3

Поліція закликала громадян бути пильними та негайно повідомляти про виявлення підозрілих предметів за номером 102.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.