У Святогірській лаврі є ченці і міряни, які не хочуть виїжджати

Дорога для завезення гуманітарної допомоги, води та палива для генераторів, який постійно прострілюється ворогом.

"Святогірська лавра зазнала поодиноких обстрілів. На жаль, є велика кількість ченців, які не хочуть виїжджати з території Лаври, і миряни, які живуть на території Лаври ще з 2022 року. Третина їх уже виїхала, інша частина знаходиться на території лаври", – ро це повідомив в ефірі телемарафону перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Юрій Винокуров.

Він зазначив, що на сьогодні є єдиний шлях для завезення гуманітарної допомоги, води та палива для генераторів, який постійно прострілюється ворогом.

"Уже були непоодинокі випадки, коли техніка і автобуси з ченцями попадали під обстріли", – наголосив Винокуров.

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.