На росії бойовика Гіркіна присудили до 4 років тюремної баланди

Колишнього "міністра оборони" так званої "ДНР" визнали винним у публічних закликах до екстремістської діяльності.

Міський суд Москви оголосив вирок відомому російському терористу Ігорю Гіркіну (Стрєлкова).

Зокрема, Гіркін отримав 4 роки колонії загального режиму за рішенням суду. У свою чергу прокуратура вимагала для нього 4 роки та 11 місяців ув'язнення.

Колишнього "міністра оборони" так званої "ДНР" визнали винним у публічних закликах до екстремістської діяльності. Гіркін причетність заперечував.

Нагадаємо, терориста Гіркіна затримали у Москві 21 липня минулого року. Потім йому неодноразово продовжували термін затримання. Він сидів у СІЗО Лєфортово.

Відомо, що після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Гіркін неодноразово критично висловлювався про хід війни і різко критикував дії керівництва рф, у тому числі і президента володимира путіна, а також публічно закликав його піти у відставку.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.